Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

Нові назви київських вулиць: одна табличка буде коштувати до 1200 гривень

0

Деякі з перейменованих вулиць вже кілька років неофіційно носили подвійні назви

Столичні депутати перейменували три вулиці, ще шести і одній площі повернули колишні назви. Тепер вул. Горького буде вул. Антоновича, вул. Червоноармійська – Великою Васильківською, пров. Чекістів – пер. Костя Гордієнка (на честь отамана запорізьких козаків). Вул. Аніщенка стала Левандівською, вул. Вєтрова – Назарівською, вул. Клименко – Преображенською. Вулиця Воровського перейменована в Бульварно-Кудрявську, вул. Димитрова – в Ділову, вул. Іванова – в пров. Бутишева. Площа Фрунзе стала Петропавлівською. "Перейменовувати ті вулиці, назви яких мали відношення до епохи тоталітаризму", – пояснив секретар Київради Олексій Рєзніков.

ЦІНА ПИТАННЯ. Тепер належить замінити всі адресні таблички і покажчики на вулицях. В мерії кажуть, що одна табличка з новою назвою коштуватиме від 750 до 1200 грн. Наприклад, довжина пров. Чекістів всього 270 м, тут потрібно оновити приблизно 10 табличок. А вул. Горького 4 км, сюди потрібно більше сотні. За приблизними підрахунками, на всі вулиці може знадобитися більше 100 тис. грн. З іншого боку, чим більше замовлення, тим нижче ціни. "Одна компанія робить дешевше, але дає гарантію на рік. Інша робить дорожче, але використовує більш міцні матеріали, і прослужить така табличка 5-10 років", – пояснює Рєзніков. Людям же за зміну штампа в паспорті доведеться заплатити всього 85 копійок. Бігти всім і відразу в паспортний стіл не потрібно. "Людина може прийти, коли буде зручно. Навіть через рік", – каже Рєзніков.

ПЛУТАНИНА. Деякі з перейменованих вулиць вже кілька років неофіційно носили подвійні назви. Наприклад, вул. Горького ще в 2005 році збиралися перейменувати в Антоновича (в честь українського історика, археолога). І хоча Київрада це не затвердила, таблички на багатьох будинках вже тоді замінили, внесли правки до деяких телефонних баз і карт. Використовували паралельно і назви Червоноармійська / Велика Васильківська. У підсумку, плуталися навіть чиновники. А ось жителі досі не в курсі змін. "Ми чули, що така ідея обговорюється, але не знали, що вже рішення прийнято. За 70 років звикла до однієї назви. Перейменували – і добре. Але думаю, що зараз потрібно вирішувати інші, важливіші питання і туди витрачати гроші", – каже жителька вул. Воровського, 45 Анна Василівна. Люди складнощів для себе не бачать, хіба що держструктурам доведеться повністю міняти документацію.

Наталя Мамчур

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

16:23

В столичных парках появится несколько новых арт-объектов

16:17

В Киеве откроется выставка картин Николая Глущенко

15:42

Центр столицы охраняет тысяча правоохранителей

15:08

На карантин закрыто более 200 киевских школ

14:31

В столице пройдет первый фестиваль музыки Моцарта

Архів

mkyiv.comments.ua

block2

mkyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/_inc/_menu_middle.php on line 65

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus